اطلاعات تماس:

برای تماس کافی است روی شماره بزنید


تلفن همراه 1

0912 219 41 87

تلفن همراه 2

0937 526 42 76

تلفن همراه 3

0912 93 40 150

خط ثابت

(021) 22 700 796

خط ثابت

(021) 442 956 36

خط ثابت

(021) 442 956 26

خط ثابت

(021) 667 63 206

خط ثابت

(021) 88 10 52 62

خط ثابت

(021) 887 173 93

خط ثابت

(021) 268 505 58

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

شما هم احتمالا یکی از صدها نفری هستند که روزانه با مشکل ترکیدگی لوله آب و بروز نم و رطوبت مواجه شده اید و نگران بنا، لوازم و اثاثیه خود هستید که از جانب این مشکل آسیبی به آنها وارد نشود. پس در ماهان سرویس همراه ما باشید.

تمام مراکز تجاری، مالکان ساختمان، آپارتمان ها، ویلاها، مستأجران و مدیران ساختمانی می توانند همه روزه از ماهان سرویس جهت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله کمک بگیرند. (صفحه تماس با ما)

مهم نیست شما در کدام منطقه تهران هستید، در شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران یا جنوب تهران، شما می توانید هر زمانی که نیاز به کمک و حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید. ما می توانیم نشتی های موجود در لوله های سرد و گرم، موتورخانه ها، سیستم های گرمایش از کف و ... را پیدا و تعمیر کنیم.


ترکیدگی لوله ها اغلب اتفاقی است که باعث جدی تر شدن مشکلات ساختاری و زیبایی تأسیسات و همچنین مخاطرات بهداشتی و مربوط به سلامت اشخاص که ناشی از وجود نم و رطوبت در محل کار یا زندگی است می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تجهیزات تشخیص ترکیدگی لوله چه کمکی با ما می کنند؟

گاهی اوقات ممکن است پیدا کردن محل نشت برای شما یا لوله کش شما مقدور نباشد. و همچنین می تواند به دلیل وجود موانعی مانند کف پوش ها، کاشی و سرامیک، دیوارها یا کابینت باشد. اینجا جایی است که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می تواند بیشتر مفید باشد چراکه تجهیزات تشخیص ترکیدگی و نشت به صورت ویژه برای پیدا کردن محل نشتی در ساختمان بدون نیاز به هیچ گونه تخریبی طراحی شده اند.

نشت آب تشخیص ترکیدگی لوله آب تعمیر و لوله کشی

گاهی اوقات شواهد قابل مشاهده ای از ترکیدگی و نشت آب مانند وجود نم و رطوبت، لکه های آب و یا آب فراوان وجود دارد. با این حال در مواردی دیگر ممکن است تنها راه تشخیص، قبوض آب با مبالغ غیر عادی باشند. نشت های آب در خانه ها غالباً در پکیج ها، لوله های فرسوده، یا لوله های آب آشپزخانه یا حمام با اتصالات نا مناسب است. (مطالعه بیشتر pipe leak detection)

مشکلات نشت و ترکیدگی لوله های آب

برخی از مشکلات بالقوه ی ناشی از وجود پنهان نشت آب می تواند شامل موارد زیر باشد:

ترکیدگی لوله آب یعنی افزایش بهای قبض آب شما که به طور غیرمنتظره ای بیش تر از حد معمول است. و این می تواند به مدیریت مخارج شما لطمه وارد کند.
ترکیدگی لوله در سیستم گرمایشی (پکیج) شما می تواند بهره‌مندی شما و خانواده‌تان را از سیستم گرمایش به چالش مواجه کند.
سیستم های گرمایشی (پکیج) که دائما از نو پر می شوند از خطر اکسیداسیون در امان نیستند و این یعنی زنگ زدگی رادیاتورها و لوله ها از داخل.
ترکیدگی در شاه لوله های آب شما می تواند سریعاً باعث فرو نشست زمین از جمله در پارکینگ ها، حیاط ها، باغ ها، ویلاها یا خانه های شما شود.
ترکیدگی داخلی از لوله های آب، مخازن، سیستم گرمایش از کف و سیستم های گرمایش مرکزی (پکیج ها) باعث خسارت های قابل توجه و احتمالاً پنهان به خانه شما، شامل دیوارها و کف ساختمان می شود.
شما و خانواده تان در معرض مخاطرات بهداشتی ناشی از وجود نم و رطوبت هستید.
ساختمان و محل بروز نشتی می تواند محل مناسبی برای لانه کردن حشراتی می شود که در شرایط مرطوب و تاریک در دیوارها و کف خانه رشد می کند.
نشت در موتور خانه ها می تواند باعث افت فشار سیستم شود. اگر با چنین مسئله ای مواجه شده اید. ممکن است یک نشت پنهان در موتور خانه به وجود آمده باشد. نشت های پنهان می تواند برای پیدا کردن دشوار باشند اما استفاده از دستگاه در تشخیص ترکیدگی لوله باعث کمترین آسیب به خانه شما می شود.

چیزی که مشکل کوچکی به نظر میرسد، یک نشت ساده آب به سرعت می تواند به یک مشکل بزرگ با عواقب بسیار پرهزینه تبدیل شود.

اینجا در خدمات تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت ماهان سرویس اولویت ما پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب و تعمیر آن در اسرع وقت با یک روش مقرون به صرفه برای شماست.

همه چیز با یک تماس ساده با ما شروع می شود. اگر با مشکل مواجه شده اید یا هر زمان که در آینده به کمک ما نیاز داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.
تماس با ما

روش های مختلف تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

روش سنتی

روش های مختلفی برای تشخیص ترکیدگی لوله وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تعمیرکاران سنتی با به کارگیری تجارب خود و احتمالات محل نشت مورد نظر خود را پیدا کرده و بعد شروع به برداشتن کف، دیوارها و حتی کنده کاری آجرها میکنند تا محل ترکیدگی را مشخص کنند.

اما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این قابلیت را دارد که محل دقیق نشت را بدون هیچ گونه تخریب و صدمه ای مشخص کند.

روش های پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

موارد زیر چهار روش از فناوری های پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله که قادر است محل نشت را در چند ساعت مشخص کند.

1- دوربین های حرارتی تصویری: که برای نمایش هر گونه پراکندگی نم و رطوبت یا گرما از دیوار یا کف ساختمان و پیدا کردن منبع نشت استفاده می شود. مسیر خطوط لوله های سرد و گرم با استفاده از اسکن حرارتی از روی هر نوع سطحی قابل بررسی است.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله - دوربین های حرارتی تصویری
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله - دوربین های حرارتی تصویری
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله - دوربین های حرارتی تصویری

2- دستگاه های شنودی اگوستیک (دستگاه های ما فوق صوت تشخیص ترکیدگی لوله): از این دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله جهت تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله از طریق گوش کردن استفاده می شود. که به وسیله آن می توان محل نشتی داخلی و خارجی و با عمق 2.5 متر از سطح زمین (بسته به نوع دستگاه) رو تشخیص داد. با این روش می توان محل دقیق نشت را بدون نیاز به حفاری و کنده کاری طبقات ساختمان، دیوارها، پارکینگ ها و باغ ها پیدا کرد.

دستگاه ما فوق صوت تشخیص ترکیدگی لوله
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

3- گاز های ردیاب: که مخلوط از هیدروژن و نیتروژن هستند. این گاز دریک فشار ایمن به لوله ها تزریق می شود. این گازها محل کوچک ترین نشتی های آب را مشخص می کنند. چرا که مولکول های گاز کوچک‌تر و سبک تر از مولکول های آب هستند. و بعد از تزریق گاز از محل نشت به بیرون فرار می کنند. (جهت تشخیص محل کوچک‌ترین نشت ها)

دستگاه تشخیص ترکیدگی

4- Leak Noise Correlators: از این دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله در شاه لوله ها و شبکه های آب زیر زمینی تا طول 600 متر (بسته به نوع دستگاه) با به کارگیری پالس های الکترونیکی استفاده می شود. از این نوع دستگاه ها جهت شناسی محل نشت در مناطق بزرگ خارجی مانند پارکینگ های تجاری و صنعتی، جاده ها، فرودگاه ها، مزارع و ... استفاده می شود. (به طور سریعی به یافتن محل ترکیدگی و نشت در شبکه تأمین آب کمک می کند.)
بعد از یافتن و تشخیص محل ترکیدگی لوله و تعمیر آن شما می توانید از تعمیرکاران در خواست کنید که ارزیابی مجددی از تاسیسات لوله کشی انجام دهند تار از نبود نشت در مکان های دیگر اطمینان حاصل کنید. این تست بیشتر آرامش کامل را در مورد خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله که توسط ماهان سرویس به شما ارائه داده است فراهم می کند.

دستگاه نشت یاب Leak Noise Correlators
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب Leak Noise Correlators

ماهان سرویس آمادگی دارد تا خدمات تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت را در خانه های مسکونی، آپارتمان ها، ویلاها، مراکز تجاری و اداری، مدارس، هتل ها، کارخانه ها، خانه سالمندان، دفاتر، مجتمع های ورزشی، مراکز خرید و مراکز تفریحی ارائه دهد.
تماس با ما


خدمات پیشرفته تشخیص و تعمیر (تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه) باعث صرفه جویی مالی و تخریب کم تر در مقایسه با روش های سنتی تشخیص ترکیدگی و نشت لوله های آب می شود. (ویدئوهای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه)

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه:

  • روش تشخیصی غیر تخریبی
  • تعیین محل نشت در یک متر مربع
  • کاهش هزینه های قبوض آب
  • جلوگیری از آسیب بیشتر به ساختمان
  • جلوگیری از افزایش ابعاد خرابی

تشخیص محل ترکیدگی لوله

تشخیص محل ترکیدگی لوله همیشه آسان نیست. بعضی وقت‌ها در نقاط حساس مخفی می‌شوند. با وجود اینکه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از روش های پیشرفته جهت پیدا کردن محل ترکیدگی لوله ها است؛ با این حال کارهایی وجود دارند که شما می‌توانید برای یافتن آن‌ها انجام دهید. این نکات را امتحان کنید. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا محل نشتی و ترکیدگی سیستم لوله‌کشی شما را پیدا کنیم و به راحتی آن را تعمیر کنیم.

زمانی که می‌خواهید یک ترکیدگی یا نشتی پنهان را در لوله‌های آب پیدا کنید، اولین چیزی که باید به یاد داشته باشید این است که هوشیار باشید. با دقت نگاه کنید و به دقت گوش دهید. به دنبال این نشانه‌ها باشید:

۱. از صدای آب در حال جریان آگاه هستید، اما آب از هیچ جایی از خانه خارج نمی‌شود. اما قبل از اینکه به نتیجه‌گیری برسید، مطمئن شوید که آب در حال استفاده‌ای در کار نیست که از آن مطلع نیستید. آیا یخ ساز فریزر است؟ آیا کسی فقط سیفون دستشویی را تخلیه کرده بود؟ آیا ماشین لباس‌شویی در حال پر شدن است؟

۲. کنتور آب شما استفاده اضافی را نشان می‌دهد، اما شما از آب استفاده بیشتری نکرده‌اید. شما می‌توانید این را امتحان کنید. به سمت کنتور آب بروید و عدد آن را یادداشت کنید. برای ساعتی اصلاً از آب استفاده نکنید. مطمئن شوید که هیچ آب در حال استفاده‌ای ندارید که ممکن است آن را فراموش کرده باشید. یک ساعت صبر کنید و دوباره عدد روی کنتور آب را بررسی کنید. اگر مقدار آن تغییر کرده باشد، احتمالاً در جایی در خانه نشتی خواهید داشت.

۳. مبلغ قبض آب شما بالاتر می‌رود. در این باره فکر کنید که آیا از بیش‌ازحد معمول از آب استفاده کرده‌اید. استخر رو پر کردی؟ آیا مهمانانی های شبانه دارید؟ باغچه را آبیاری کرده‌اید؟ اگر به نظر می‌رسد که استفاده آب شما بیشتر شده است، اما شما نمی‌دانید که این آب کجا استفاده شده، پس ممکن است یک نشتی و یا ترکیدگی در لوله‌کشی آب خود داشته باشید.

۴. شما نقاط مرطوبی روی زمین یا دیواره‌های خود دارید. ممکن است لکه‌های تغیر رنگ یافته هم وجود داشته باشد. قبل از اینکه نگران بشوید، مطمئن بشوید که بچه‌ای یک لیوان آب را روی زمین یا دیوار نریخته باشد. اگر دلیل موجه ای برای وجود نم و رطوبت روی دیوار پیدا نمی‌کنید، پس می‌تواند دلیل این باشد که نشتی لوله دارید.

۵. خانه بوی بد می‌دهد یا بوی رطوبت می‌دهد. این بو ممکن است به خصوص در نزدیکی فاضلاب باشد. اگر خانه بوی رطوبت و یا بوی گاز فاضلاب را می‌دهد، پس شما ممکن است نشتی لوله داشته باشید.

۶. ترک‌هایی در زیربنای خانه وجود دارد. اینها ممکن است از خارج از خانه، طبقه پایین یا در زیرزمین قابل‌مشاهده باشند. ترک‌های موجود در زیربنای خانه می‌تواند با آسیب ناشی از وجود نشت و ترکیدگی لوله آب ایجاد شود.

۷. شیر آب چکه می کند. آن چکه کوچک چیز زیادی به نظر نمی‌رسد، اما در واقع می‌تواند مقدار زیادی آب (هزاران لیتر) را در سال هدر بدهد. شیر آب به احتمال زیاد باعث آسیب جدی به منزل شما نخواهد شد، اما هر ماه پول بیشتری را برای بهای قبض آب خود پرداخت خواهید کرد. تعمیر آن معمولاً به سادگی جایگزین کردن واشر در شیر آب است.

از علائم ترکیدگی لوله آگاه باشید. اگر صدای آب را می‌شنوید، به نقاط مرطوبی روی زمین یا دیوارها پی برده‌اید، بوی بدی به مشام شما می‌رسد و یا متوجه افزایش بهای قبض‌های خود شده‌اید، پس ممکن است نشتی لوله داشته باشید. با لوله‌کش متخصص برای خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تماس بگیرید.

هر وقت در لوله‌کشی منزل خود مشکلی داشتید، یا اگر به یک ترکیدگی لوله مشکوک هستید جهت تشخیص محل ترکیدگی و نشتی آب، می‌توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید.

دلایل رایج بروز نشتی در سیستم لوله کشی آب

لازم به ذکر است که هیچ صاحب‌خانه نمی‌خواهد در خانه‌ی خود نشتی داشته باشد، درست است؟ هر چه باشد، نشتی نه تنها هدر رفتن آب با ارزش است، بلکه خسارات و هزینه‌های ناخواسته را نیز به همراه می‌آورد. هم‌چنین می‌تواند رشد باکتری را که می‌تواند سلامت خانواده شما را در معرض خطر قرار دهد تقویت کند. با این حال، ما باید درک کنیم که همه‌ی نشتی‌ها را نمی‌توان به راحتی شناسایی کرد. به همین دلیل است که درک این که نشتی از کجا سرچشمه می‌گیرد، مفید خواهد بود.

آب بندی‌های ضعیف و خراب

این مورد یکی از دلایل رایجی است که چرا لوله‌کشی در خانه‌تان دچار نشتی می‌شود. در طول نصب لوازم خانگی، نیروهای تأسیساتی آب‌بندی‌های لازم را برای تضمین اتصالات آب مورد استفاده قرار می‌دهند. با این حال، این آب‌بندی‌ها هرگز برای همیشه طراحی نشده‌اند. این به این معنی است که آن‌ها مستعد خرابی و فرسوده شدن هستند. زمانی که این اتفاق می‌افتد، تجمع آب ممکن است نزدیک و یا اطراف لوازم و اتصالات شکل بگیرد. این نشانه‌ای است که شما باید قبل از اینکه مشکل بدتر شود، گام‌های فوری بردارید.

نوار تفلون

مسدود شدن مسیر فاضلاب

یک مشکل رایج دیگر که اغلب خانه‌ها تجربه می‌کنند، وجود فاضلاب مسدود شده است. این چیزی بیش‌تر از یک مشکل ساده است. مسدود شدن فاضلاب ممکن است منجر به پر شدن آب و سرریز شدن و یا ترکیدگی لوله‌ها شود. بهترین راه برای اجتناب از این مشکل این است که سیستم لوله‌کشی خانه‌های شما به طور دوره‌ای توسط یک سرویس‌کار لوله‌کش بازرسی شود.

لوله‌های فرسوده و آسیب‌دیده

خوردگی اغلب اوقات منجر به آسیب دیدن لوله‌های خواهد شد، اما آسیب لوله‌ها همیشه ناشی از خوردگی نیست. به غیر از عمر بالا، فرسودگی و زنگ زدن می‌تواند لوله را با خوردن آن از داخل تضعیف کند. که به طور معمول به همین دلایل، در لوله‌ها تغییر رنگ و یا اعوجاج وجود خواهد داشت. لوله‌کش می‌تواند به شما کمک کند تا ارزیابی کنید که چقدر به سیستم لوله‌کشی شما آسیب وارد شده است. لازم است که لوله‌های زنگ‌زده بلافاصله جایگزین شوند.

لوله‌های فرسوده و زنگ زده

آسیب به لوله‌ها اغلب در ضعیف‌ترین نقطه آن رخ می‌دهد. در کنار زنگ‌زدگی و خوردگی، نصب ضعیف و اتصالات نامناسب نیز می‌تواند منجر به آسیب دیدن و در نهایت نشت و ترکیدگی در لوله‌های آب شوند. گاهی اوقات فشار بیش از حد می‌تواند به لوله‌های شما آسیب برساند، به همین دلیل است که کنترل مستمر همواره توصیه می‌شود.

نفوذ ریشه‌ی درختان در ساختمان

یک تصور غلط وجود دارد که نشت تنها در داخل خانه شما رخ می‌دهد. واقعیت این است که علت بروز نشتی‌ها ممکن است در خارج از منزل باشد. یکی از اصلی‌ترین مقصران این مسئله می‌تواند ریشه‌های درختان باشند. ریشه‌ها عاملی برای یافتن آب و غذا برای درختان هستند. این می‌تواند به این معنی باشد که ریشه‌ها راه خود را به سیستم لوله‌کشی داخلی و سیستم فاضلاب پیدا کنند. از اینجا به بعد می‌تواند در داخل لوله‌ها رشد کند و درنهایت منجر به ترک و شکستگی شوند. نفوذ ریشه‌های درختان چیزی است که باید جدی گرفته شوند.

اتصالات ضعیف در لوله‌کشی‌ها

آیا می‌دانستید که اکثر اتصالات ضعیف و شل محصول لوله کشی و نصب نادرست است؟ اغلب، این اتفاق نتیجه انجام لوله‌کشی توسط کسانی است که ماهر نیستند و برای انجام درست کار آموزش ندیده‌اند. نتیجه این است که اتصالات لوله‌های شما شل و در نتیجه منجر به نشتی می‌شوند. همچنین ممکن است که اتصالات شل نتیجه تکان خوردن ها باشد.
ساده‌ترین راه‌حل این است که اتصالات را محکم کنید. با این حال، یک مشکل همراه این است که تعداد بسیار کمی از صاحبان خانه یک بازرسی دیداری از سیستم لوله‌کشی داخلی خود انجام می‌دهند، بنابراین وقتی این نوع نشتی تشخیص داده شود، اغلب دیر شده و نیازمند تعمیر گران‌تر است.

لوله‌های فرسوده و زنگ زده

تغییرات دما

یکی دیگر از دلایل غیرمنتظره ترکیدگی لوله‌های آب، تغییر شدید و سریع دما است. اگر نمی‌دانید، تغییر در دما باعث می‌شود لوله‌ها منبسط و منقبض شوند. این حرکت ممکن است منجر به ترکیدگی لوله‌ها شود، به‌خصوص اگر هوا خیلی سرد باشد.
وقتی زمستان است و لوله‌ها خیلی سرد هستند و ناگهان هجوم آب داغ از میان لوله‌ها عبور می‌کند، می‌تواند باعث شود که لوله دچار ترک شود. لوله‌های یخ زده همچنین می‌توانند به خاطر فشار ایجاد شده از درون لوله دچار ترکیدگی شوند.

سرمای شدید

این دلایل مختلف نشت و ترکیدگی اغلب با علائم مختلفی مثل فشار پایین آب، بوی نا گرفته و نمناک از فاضلاب و افزایش غیرمنتظره در قبض‌های آب همراه هستند. اگر در سیستم لوله‌کشی داخلی خود مشکلی پیدا کرده‌اید، به ماهان سرویس زنگ بزنید و به ما اجازه دهید تا به شما کمک کنیم. با خدمات تشخص ترکیدگی لوله و تعمیرات لوله کشی ساختمان همراه شما هستیم.

پرسش و پاسخ:

1- خدمات تشخیص ترکیدگی و رفع نم و رطوبت ماهان سرویس در چه مکان هایی قابل ارائه است؟

این خدمات در مکان های مختلفی از جمله خانه ها، ویلاها، مراکز دولتی، ادارات، آپارتمان ها، مراکز تجاری و... ارائه می شود.

2- خدمات تشخیص ترکیدگی شامل چه مواردی می شود؟

این خدمات شامل مسائل رایجی مانند ترکیدگی و بروز نشت در لوله های آب، رفع نم و رطوبت در کف و دیوار خانه ها، سرویس های بهداشتی و حمام می شود.

3- اجرای خدمت رفع نشت و نم و رطوبت شامل چه مراحلی می شود؟

در اجرای کامل این خدمت، سریس شامل: تشخیص محل نشت و ترکیدگی لوله آب، جمع آوری کاشی، سرامیک، سنگ و یا هر نوع پوشش سطحی دیگر، کنده کاری محل نشت، برداشتن لوله های آسیب دیده و نصب لوله های جدید، عایق بندی و قیرگونی، بنایی پوشش سطح از قبیل سرامیک و کاشی و تحویل کار.

4- چه طور میتونم از خدمات شما استفاده کنم؟

به صفحه تماس با ما برید و از طریق شماره تلفن های موجود با ما تماس بگیرید.

5- نشت و ترکیدگی لوله های آب معمولاً به چه دلیل اتفاق می افتد؟

لوله کشی های ساختمان معمولاً از دو جنس لوله های آهنی و لوله های PVC می باشند. که البته لوله های PVC فراوانی بیشتری دارند.از عواملی که می تواند باعث بروز نشتی به ویژه در لوله های آهنی شود می توان به پوسیدگی، خوردگی و عمر بالای شبکه های لوله کشی اشاره کرد. ولی عواملی دیگر مانند فشار و آسیب خارجی و همچنین اتصالات نامناسب جزو عوامل مشترک در بروز نشتی در هر دو نوع لوله می باشند.

هر جای تهران که هستید می توانید برای استفاده از سرویس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما تماس بگیرید:

تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه ۱ : زعفرانیه، ولنجک، جماران، نیاوران، دارآباد، تجریش، قیطریه، اقدسیه، تجریش، قیطریه، ولیعصر، کاشانک، مینی سیتی، ازگل، چیذر
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 2 : سعادت آباد، کوهسار، صادقیه، آزادی، ستارخان، شادمان، گیشا، شهرک غرب
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 3 : ونک، سید خندان، پاسداران، جردن، میرداماد
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 4 : اندیشه، شهرک اکباتان، جنت آباد، علم و صنعت، رسالت
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 6 : نجات اللهی، یوسف آباد، کریم خان
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 7 : انقلاب، سهروردی، هفت تیر، نظام آباد
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 11 : جمهوری، حسن آباد، کارگر جنوبی
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله منطقه 13 : نیروی هوایی، پیروزی، دماوند
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله منطقه 14 : فلاح، اتوبان محلاتی، بروجردی، شکوفه
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله منطقه 15 : مطهری، شهید بروجردی، افسریه، والفجر
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله منطقه 16 : جوادیه، باغ آذری، راه آهن
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله منطقه 17 : آذری، سجاد، امام زاده حسن
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله منطقه 18 : شاد آباد، خلیج فارس
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 19 : خانی آباد، شریعتی، دولت خواه
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 20 : ولی آباد، کهریزک، نظامی، بهشتی
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 21 : تهرانسر، چیتگر، شهرک آزادی، وردآورد
تشخیص و رفع ترکیدگی لوله با دستگاه منطقه 22 : دهکده المپیک، آزادشهر، دریاچه چیتگر، شریف
مطالب بیشتر
تعمیرات لوله کشی ساختمان
تعمیرات لوله کشی ساختمان: تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه و لوله کشی و جلب اطمینان مشتری. لوله کشی ساختمان: لوله کشی سرد و گرم، شوفاژ، گاز و ...
لوله بازکنی و انواع روش های آن (5 روش)
باز کردن لوله هایی که مسدود شده اند، یکی از سخت ترین کارهای ممکن برای اعضای یک خانواده است که اغلب زحمت زیادی را در پی دارد. افراد آشنایی کم ...
رفع بوی بد فاضلاب
از بین بردن بوی بد فاضلاب یکی از دغدغه های مهم برخی از صاحبان منازل است. این بو اغلب در آشپزخانه ایجاد می گردد، زیرا شستشوی ظروف در سینک ظرف ...
تشخیص نشت آب
توجه داشته باشید نشت آب یک مشکل است و تنها راه حل آن، برطرف کردن آن است. در نظر داشته باشید که نشت آب اگر برطرف نشود نشت های کوچک و سطحی در نه ...
انجام امور بنایی و سرامیک کاری ساختمان
اگر بخشی از سرویس های بهداشتی شما دچار نم زدگی شده اند، بنا می تواند با تخریب سطحی بخشی از مکان، آن را بازسازی نماید. تعویض کاشی ها و سرامیک ...
تخلیه چاه و خدمات لوله بازکنی
با گذشت چند سال از سکنی گزیدن افراد در یک منزل مسکونی، چاه فاضلاب خانه ممکن است پر شود. پر شدن چاه فاضلاب اغلب باید به تخلیه آن منجر شود، در ...
چگونه از انجماد لوله ها جلوگیری کنیم
اگر به ارزش و اهمیت خانه خود دقت دارید، باید توجه زیادی به لوله کشی های منزلتان داشته باشید. اگر می خواهید از تماس های مکرر با لوله کش در فص ...